Kupakgyűjtő szív

A mai napon elhelyezésre került a Debreceni Egyetem Gyakorló Óvodájának udvarán a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány támogatására készült kupakgyűjtő szív. A tároló eszköz, a Nádudvari TVG Nonprofit felajánlásával készült, amit ezúton is hálásan köszönünk! Az átadás az alapítvány PR Menedzserének, Paróczai Bernadettnek a közreműködésével valósult meg, aki személyesen is részt vett az eseményen. A gyerekek nagy örömmel töltötték meg a kupakgyűjtő helyet. A megmozdulással az anyagi támogatáson kívül szeretnénk a gyermekek érzékenyítését is megalapozni.  Az óvodánkba járó gyermekek szüleik, a családjaik már több alkalommal mutatták ki pozitív hozzáállásukat, összefogásukat egy nemes cél érdekében.  Reméljük, hogy gyakran szállíthatjuk a kupakokat a gyűjtőhelyre, ezzel is kifejezve támogatásunkat az alapítvány működéséhez.